W Materii trwa 10 otwartych naborów w ramach programu Przestrzenie Sztuki w roku 2022, którego jest Operatorem:

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Open call 1: Rezydencja podczas Międzynarodowego Sympozjum Sztuki „Było, jest i będzie” w dniach 23-30 września 2022
Termin zgłoszeń: 1 września 2022

Open call 2: Dwie 14-dniowe rezydencje choreograficzne w Materii w Łodzi
Termin zgłoszeń: 27 sierpnia 2022

Open call 3: Moduły miesięczne – nabór propozycji miesięcznych modułów zajęć skupiających się na wybranej technice lub metodzie pracy dla osób średniozaawansowanych w tańcu (po 16 godzin łącznie).
Termin zgłoszeń: 27 sierpnia 2022

Open call 4: Przygotowanie premiery – krótkiej formy. Nabór propozycji skierowany do osób twórczo/artystycznie związanych z Łodzią i regionem łódzkim, nabór dotyczy koncepcji choreograficznej (maksymalnie 3 osoby tańczące).
Termin zgłoszeń: 9 września 2022
Uwaga! Realizacja premiery wyklucza się z realizacją projektów rezydencyjnych w następujących naborach w 2022 roku:
1. otwarty nabór/open call na rezydencję choreograficzną podczas Międzynarodowego Sympozjum Sztuki „Było jest i będzie. Zmiana” w 2022 roku
2. otwarty nabór/open call Rezydencje 2022
Osoba, która weźmie udział w powyższych naborach, może wziąć udziału w naborze „Premiera – krótka forma”, ale nie zostaną wybrane i premiera i rezydencja.

Open call 5: Profesjonalne spektakle tańca stworzone przez osoby twórczo/artystycznie związane z Łodzią i regionem łódzkim. Nabór ofert (z wyceną prezentacji) dotyczących prezentacji spektaklu na Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, w Ogrodach Geyera lub w siedzibie Z.T.L. Harnam,
Termin zgłoszeń: 27 sierpnia 2022

Open call 6: Projekt społeczny miesięczny i dwumiesięczny. Nabór dotyczy propozycji projektów społecznych, których realizacja zakończy się do 16 grudnia 2022.
Komisja wybierze jedną propozycję projektu miesięcznego i jedną propozycję projektu dwumiesięcznego.
Termin zgłoszeń: 11 września 2022

Open call 7: Spektakl plenerowy i site-specific – prezentacja w ramach festiwalu Choreografie Miasta. Nabór ofert (z wyceną prezentacji) dotyczących prezentacji spektaklu w przestrzeniach miejskich w Łodzi.
Termin zgłoszeń: 9 września 2022

Open call 8: Czuła Materia – otwarte zajęcia somatyczne dla osób nie posiadających doświadczenia w tańcu. Nabór dotyczy propozycji dwugodzinnych zajęć skupiających się na wybranej metodzie pracy z ciałem. Honorarium za dwugodzinne zajęcia – 500 zł brutto

Open call 9: Spektakl familijny – prezentacja w ramach festiwalu sztuki tańca dla dzieci Materia i Foremka. Nabór ofert (z wyceną prezentacji) dotyczących prezentacji spektaklu w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi.

Open call 10: Warsztaty familijne w cyklu Materia i Foremka. Nabór dotyczy propozycji trwających 1,5 godziny familijnych zajęć dla dzieci i opiekunów. Honorarium za jedne zajęcia – 500 zł brutto

Więcej informacji o wszystkich naborach na stronie Materii:
https://www.materialodz.pl/open-call-nabory-2022

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Miejska Strefa Kultury w Łodzi – Ośrodek Sztuki oraz Urząd Miasta Łodzi.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close