Warsztat ruchowy Architektura ciała w przestrzeni relacji to propozycja praktyki codzienności. Na warsztacie poruszana będzie kwintesencja I_GO_SYSTEM, autorskiego programu opartego na doświadczeniach wynikających ze sztuk walki, kontakt improwizacji, ashtanga jogi oraz działań scenicznych. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł poszukiwane będą sposoby definiowania osobistego systemu możliwości ciała w ruchu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Architektura Ciała
Architektura Ciała w Przestrzeni
Architektura Ciała w Przestrzeni Relacji

Termin: 11 czerwca 2022

Godz. 11.00-14.00

Miejsce: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, ul. Zachodnia 54/56 Łódź

Organizator: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych

Miejsce: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, ul. Zachodnia 54/56 Łódź

Organizator: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych

Warsztaty bezpłatne

Obowiązują zapisy: sekretariat@aoia.pl, nr tel. 42 633 26 41

Warsztat poprowadzi Michał Ratajski – performer, pedagog, tancerz, choreograf. Założyciel Teatru Tańca i Fundacji KIJO. Pomysłodawca i organizator FRU Festiwalu (Polski Festiwal Kontakt Improwizacji) w Łodzi. Twórca I_GO_SYSTEM (Practise Proposals). Wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi. Kurator Sceny Tańca AOIA. Laureat kilku nagród. Na co dzień związany z Łodzią. Współpracuje z teatrami w Polsce, dla których tworzy ruch sceniczny. Producent, reżyser i choreograf spektakli oraz wideo tańca.

Ruch kreuje przyszłość to interdyscyplinarny projekt edukacyjny z pogranicza socjologii, antropologii i sztuki. AOIA kreować będzie m.in. poprzez: warsztaty twórcze, pokazy spektakli z zakresu teatru ruchu, dyskusyjny klub niepokornych i poszukujących, wykłady popularnonaukowe i dyskusje.

Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków Miasta Łodzi. Projekt jest objęty honorowym patronatem przez Prezydent Miasta Łodzi Hannę Zdanowską.

Więcej informacji o projekcie Ruch kreuje przyszłość

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close