Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca mają przyjemność zaprosić do udziału w otwartym konkursie na prezentację spektakli dla dzieci i młodzieży.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem Konkursu jest wyłonienie przez organizatorów spektakli z dziedziny taniec, dedykowanych młodym widzom. Poszukujemy spektakli familijnych, dla dzieci i młodzieży, które miały już swoją premierę. Wybrane spektakle zostaną zaprezentowane na scenach partnerskich w województwie lubelskim w ramach programu Przestrzenie Sztuki w okresie od 22 września do 6 grudnia 2023 r.

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje przedstawiciel autorów spektaklu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie od 4 sierpnia do 2 września 2023 r.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu:

https://ck.lublin.pl/2023/08/open-call-na-prezentacje-spektakli-dla-dzieci-i-mlodziezy/?fbclid=IwAR2buMicdVtyewg1d9dkqPmLnEtDQoa2HVK3y1gqj7SdR7UfesUbReYIo88

Organizator zapewnia m.in:
– honorarium dla artystów – wykonawców,
– honorarium realizatorów technicznych,
– zwrot kosztów podróży,
– noclegi,
– przestrzeń do prezentacji wraz z obsługą techniczną.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury w Lublinie , a także na profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelskiego Teatru Tańca do 8 września 2023 r.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close