Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w otwartym konkursie na prowadzących szkolenia dla instruktorów tańca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem Konkursu organizowanego w ramach programu Przestrzenie Sztuki jest wyłonienie prowadzących szkolenia dla instruktorów tańca pracujących z dziećmi i młodzieżą w jednym z zaproponowanych przez organizatorów obszarów tematycznych: pedagogika i higiena pracy, dieta i nawyki żywieniowe młodych tancerzy, kompozycja i sposoby tworzenia choreografii, elementy oprawy scenicznej, jak światło czy dźwięk.

Proponowane terminy realizacji: 23-24 września, 14-15 października, 25-26 listopada, 2-3 grudnia 2023 r.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie od 21 lipca do 19 sierpnia 2023 r.

Formularz zgłoszeniowy
Zobacz regulamin konkursu

Organizator zapewnia m.in:

– honorarium dla prowadzących,
– zwrot kosztów podróży,
– noclegi,
– przestrzeń szkoleniową.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury w Lublinie, a także na profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie i Lubelskiego Teatru Tańca do 25 sierpnia 2023 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close