Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca mają przyjemność zaprosić do udziału w otwartym konkursie na nauczyciela w podróży!

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem Konkursu organizowanego w ramach programu Przestrzenie Sztuki jest wyłonienie dwóch osób prowadzących warsztaty z techniki tańca współczesnego na terenie województwa lubelskiego.

Proponowane terminy realizacji: 15 września – 5 grudnia 2023 r.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie od 25 lipca do 23 sierpnia 2023 r.

Formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUGd6zHGCulbmiO9-5EKNocQeSJxwHGGL1JCz4G67nPZW-Zw/viewform

Regulamin:

https://ck.lublin.pl/wp-content/uploads/2023/07/REGULAMIN-OTWARTEGO-KONKURSU-NA-NAUCZYCIELA-W-PODROZY.pdf

Organizator zapewnia m.in:

– honorarium dla prowadzących,
– zwrot kosztów podróży,
– noclegi,
– przestrzeń warsztatową.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury w Lublinie, a także na profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie i Lubelskiego Teatru Tańca do dnia 29 sierpnia 2023 r.

https://www.facebook.com/centrumkulturywlublinie/?locale=pl_PL

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close