Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają twórców, artystów z Lublina i regionu lubelskiego do udziału w otwartym konkursie Mini grant na realizację projektu artystycznego z dziedziny taniec w ramach programu Przestrzenie Sztuki 2022.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem konkursu jest wyłonienie 5 projektów do realizacji w terminach pomiędzy 1 sierpnia a 30 listopada 2022. Organizator przeznacza 3,5 tys. zł brutto na każdy projekt. Zgłoszenia do konkursu dokonuje przedstawiciel autorów projektu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie do 24 lipca 2022 roku godz. 23.59.

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/BTJUyqKEhW2bChEdA.

Rozstrzygnięcie konkursu w formie publikacji protokołu na stronie internetowej www.ck.lublin.pl, a także profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie, Lubelskiego Teatru Tańca nastąpi do dnia 29 lipca 2022.

Regulamin określający szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie dostępny na stronie internetowej www.ck.lublin.pl.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu

W razie dodatkowych pytań organizator prosi o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl.

Więcej informacji: link

Konkurs jest organizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki. Lublin.

Konkurs realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close