Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w konkursie otwartym na rezydencję artystyczną w ramach programu Przestrzenie Sztuki.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem Konkursu jest wyłonienie przez organizatorów rezydentów, którzy w dniach pomiędzy 19–30 września odbędą minimalnie 7-, a maksymalnie 10-dniowe rezydencje w Centrum Kultury w  Lublinie. Zgłoszenia do konkursu dokonuje przedstawiciel rezydentów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie do 24 lipca 2022.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/MSJBPkLSA4Rjw42U8

Rozstrzygnięcie konkursu w formie publikacji protokołu na stronie internetowej www.ck.lublin.pl, a także profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie i Lubelskiego Teatru Tańca nastąpi do dnia 29 lipca 2022.

Organizator zapewnia:

  • diety;
  • dostęp do sali prób;
  • zakwaterowanie

Regulamin określający szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie dostępny na stronie internetowej www.ck.lublin.pl.

Załączniki:

– Regulamin konkursu

W razie dodatkowych pytań organizator prosi o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl.

Więcej informacji: link

Konkurs jest organizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki. Lublin.

Konkurs realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close