Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają twórców, artystów z Lublina i regionu lubelskiego do udziału w otwartym konkursie na realizację projektu artystycznego z dziedziny taniec – Mini granty w ramach programu Przestrzenie Sztuki 2023.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Zachęcają artystów, twórców, animatorów kultury z województwa lubelskiego do składania pomysłów na Mini Granty – różnorodne projekty z dziedziny szeroko pojętej twórczości i popularyzacji dotyczącej tańca.

Projekty można składać do 29 września 2023 roku, do godz. 23.59.
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie:
https://ck.lublin.pl/2023/08/open-call-na-mini-grant/

Do 5 października zostaną ogłoszone informacje o wybranych projektach.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl

Konkurs realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec, który jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close