Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na warsztaty artystyczne dla choreografów i instruktorów tańca ludowego, które odbędą się w dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2023 roku w Lublinie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O warsztatach Technika tańca klasycznego a taniec ludowy. Adaptacja techniki tańca klasycznego do potrzeb kształcenia tancerzy zespołów ludowych:

Warsztaty poprowadzi Pani Maria Kuśnierz-Skonieczna – magister sztuki w specjalności pedagogika baletu, choreografka i kierowniczka Zespołu Tańca Ludowego „Harnam” im. Jadwigi Hryniewieckiej w Łodzi, nauczycielka tańca ludowego i charakterystycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im.
Feliksa Parnella w Łodzi oraz wykładowczyni na kierunku choreografia w specjalności taniec ludowy na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Koszty uczestnictwa:

  • z zakwaterowaniem i wyżywieniem – 470 zł;
  • bez zakwaterowania i wyżywienia – 250 zł

Warsztaty odbędą się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej
ul. Żołnierzy Niepodległej 3 w Lublinie.

Zgłoszenia należy przesyłać do 19 marca 2023 roku na adres e-mail: sekretariat@zpit.lublin.pl.

Więcej informacji na stronie: www.zpit.lublin.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close