Jesteś choreografką, choreografem? Pracujesz lub pracowała/pracowałeś w teatrach dramatycznych? Potrzebujemy Cię usłyszeć! – tak do kontaktu zapraszają Magda Fejdasz, Weronika Pelczyńska i Patrycja Kowańska. W ramach programu Placówka artystki rozpoczynają pracę nad spektaklem Refrakcja, który będzie miał swoją premierę jesienią 2022 roku w Instytucie Teatralnym.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Od twórczyń:

Konstruujemy postać-hybrydę, monstrualną osobowość twórczą, która pomieści w sobie trudy, znoje i sukcesy pracy autorek i autorów choreografii w teatrze dramatycznym. Chcemy zebrać różne anegdoty, historie i ciekawostki, cytaty mile widziane! Podziel się z nami swoją perspektywą, przywołaj wspomnienie z pracy w teatrze. Interesuje nas wielość i różnorodność indywidualnych spojrzeń. Dlatego chcemy przeznaczyć nasz placówkowy blog na archiwum kolektywnego doświadczenia społeczności choreograficznej. Będziemy na nim publikować przesłane materiały, oczywiście po konsultacji z autorkami i autorami. W razie potrzeby gwarantujemy pełną anonimowość.

Uruchamiamy specjalną skrzynkę mailową do kontaktu: choreografkawteatrze@gmail.com

Zróbmy sobie więcej miejsca. Uczyńmy nasze doświadczenie widocznym.

#choreografkawteatrze #ciałemwteatrze #teatrtochoreografia

Weronika Pelczyńska, Magda Fejdasz i Patrycja Kowańska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close