Do 28 maja trwa nabór spektakli na Festiwal Tańca Współczesnego Sfera Ruchu Toruń 2023! Pokazy spektakli zakwalifikowanych do prezentacji na tegorocznej edycji festiwalu odbędą się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2023 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Nabór adresowany jest do choreografów i tancerzy (zespołów, duetów, solistów) wykorzystujących twórczo technikę tańca współczesnego. Czas prezentacji prac nie może przekroczyć 30 minut. Prezentacje spektakli zakwalifikowanych na Festiwal Sfera Ruchu Toruń odbędą się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2023 roku.

W tym roku nowość! Spektakle będą obserwowane przez zaproszonych przez organizatora gości. Każdy z obserwatorów po obejrzeniu wszystkich spektakli przyzna niezależną, indywidualną nagrodę w wysokości 1 000 zł. Łączna pula pieniędzy wynosi 3 000 zł.

Nabór zgłoszeń na Festiwal trwa od 3 kwietnia do 28 maja 2023 roku.

Zgłoszenia można dokonać poprzez: wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod linkiem:
https://forms.gle/Y71ynMhBTWVTbmkc7 , przesłanie go w terminie do 28 maja oraz przesłanie podpisanego regulaminu (skan) na adres: sferaruchu@gmail.com.
Informacja o tym, czy praca została zakwalifikowana na festiwal zostanie przesłana drogą mailową najpóźniej do 5 czerwca 2023 roku.

Prezentacjom spektakli będą towarzyszyć warsztaty. Artyści prezentujący prace podczas Festiwalu mogą wziąć udział w warsztatach z 30% zniżką.

Organizatorami festiwalu są Fundacja Kult Kultury oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu.

Regulamin i szczegółowe informacje: http://www.sferaruchutorun.pl/3/nabor-spektakli

Informacje o Festiwalu:
http://www.sferaruchutorun.pl/
https://www.facebook.com/SferaRuchuTorun

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close