Narodowe Centrum Kultury ogłasza XV edycję Konkursu na pracę doktorską.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Do konkursu zaproszeni są autorzy prac doktorskich obronionych w roku akademickim 2019/2020 oraz 2020/2021 z następujących dziedzin: kulturoznawstwa, etnologii, etnografii, antropologii kultury, socjologii kultury, psychologii międzykulturowej oraz etnomuzykologii.
Jury złożone z przedstawicieli środowiska naukowego i Narodowego Centrum Kultury oceni prace i przyzna trzy nagrody pieniężne w wysokości:

I nagroda 5 tys. zł,
II nagroda 3 tys. zł,
III nagroda 2 tys. zł.

Laureat pierwszej nagrody uzyska dodatkowo możliwość wydania pracy nakładem Narodowego Centrum Kultury. Aby zgłosić pracę do konkursu, należy wypełnić formularz: link.

Zgłoszenia przyjmowane są od 28 stycznia do 6 marca 2022 roku. Przed wysłaniem zgłoszenia należy się zapoznać z regulaminem. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do końca sierpnia 2022 roku.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i podejmowanymi działaniami prewencyjnymi, które skutkują zmianami organizacji pracy, Narodowe Centrum Kultury – organizator XV edycji Konkursu na pracę doktorską z dziedziny nauk o kulturze zastrzega sobie możliwość zmian harmonogramu konkursu. O wszystkich zmianach będzie Państwa informować na bieżąco.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close