Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do Programu Wspieranie aktywności międzynarodowej 2022. Termin składania wniosków upływa 28 lutego 2022 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Wnioski należy składać wyłącznie elektronicznie za pomocą systemu Witkac w terminie do 28 lutego 2022 roku do godz. 23:59:59. Termin wyboru zgłoszeń przez komisję opiniującą i termin ogłoszenia wyników naboru na stronie internetowej nimit.pl upływa 21 marca 2022 roku. Wnioskodawcy tych projektów zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji drogą mailową.

Budżet Programu Wspieranie aktywności międzynarodowej w edycji 2022 wynosi 100 000,00 zł brutto.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką Programu:

O programie:

Głównym celem Programu Wspieranie aktywności międzynarodowej jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych artystów tańca oraz doskonalenie kadry pedagogicznej i badawczo-naukowej związanej z tańcem, poprzez wspieranie udziału polskich tancerzy, pedagogów, menedżerów, badaczy i krytyków tańca w międzynarodowych warsztatach, seminariach i szkoleniach odbywających się za granicą, także w trybie on-line, oraz wyjazdów na kwerendy naukowe albo przeprowadzenia kwerendy w formie zdalnej.

Osoby odpowiedzialne za realizację Programu:

dr hab. Aleksandra Dziurosz – zastępca Dyrektora Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca

Maciej Seniw – kierownik Działu Programowego, Departament Tańca, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Karolina Dziełak-Żakowska – koordynatorka Programu, Departament Tańca, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Do pobrania:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close