W ramach projektu Młody Teatr Tańca Olsztyński Teatr Tańca ogłasza audycję dla młodych tancerzy amatorów  do spektaklu Jestem w choreografii Aleksandry Salej.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Projekt zakłada przygotowanie spektaklu teatru tańca przez choreografkę i tancerkę Olsztyńskiego Teatru Tańca – Aleksandrę Salej, wraz z grupą młodych tancerzy amatorów.

Organizatorzy poszukują kreatywnych tancerzy (dziewcząt i chłopców) powyżej 15. roku życia, z minimum 5-letnim doświadczeniem tanecznym w dowolnej technice tańca.

Młody Teatr Tańca to działania zakładające fuzję pracy artystycznej: zawodowej tancerki i choregrafki młodego pokolenia z utalentowaną tanecznie młodzieżą. Produkcja spektaklu obejmować będzie pracę twórczą nad materiałem, naukę choreografii, pracę z rekwizytem oraz prezentację spektaklu na profesjonalnej scenie, z muzyką na żywo skomponowaną na specjalnie na potrzeby spektaklu.

Próby do produkcji odbywać się będą od 10 kwietnia do 19 czerwca 2022.
Planowany termin prezentacji spektaklu 19 czerwca 2022 roku.

Wstępny harmonogram prób (harmonogram może ulec zmianie):

10, 14, 30 kwietnia 2022
1, 2, 14, 15, 21 maja 2022
4, 5 czerwca 2022 (pozostałe 2 próby w trakcie ustaleń)

Dodatkowo współpraca zakłada eksploatację spektaklu w dalszych terminach.

Udział tancerzy w spektaklu jest bezpłatny, na podstawie zawieranej umowy wolontariatu.

Audycja dla tancerzy odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku w Olsztynie.
Miejsce: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA, ul. Smętka 28a, Olsztyn

W ramach audycji planowana jest:

  • nauka sekwencji ruchowej na podłodze,
  • zadanie w grupie,
  • nauka krótkiej choreografii
  • indywidualne zadanie improwizacyjne (solo)

Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV (z uwzględnieniem doświadczenia tanecznego) na adres: teatr@ott.olsztyn.pl do 8 kwietnia 2022r. do godz. 12:00r. W tytule maila należy wpisać „Audycja – Młody Teatr Tańca”.

Na audycję należy zgłosić się przynajmniej 30 minut wcześniej. Tancerze rozgrzewają się we własnym zakresie i o godz. 10.00 rozpoczynają pracę z choreografem.

Organizator nie gwarantuje zakwaterowania i zwrotu kosztów podróży.

Organizator:
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 789 311 036email: teatr@ott.olsztyn.pl, www.ott.olsztyn.pl

Projekt  realizowany jest w ramach projektu Olsztyński Teatr Tańca działania edukacyjne, artystyczne i statutowe finansowanego z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, którego organizatorem jest Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA a współorganizatorem Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close