Polskie Forum Choreologiczne zaprasza do udziału w XV Konferencji Polskiego Forum Choreologicznego, która odbędzie się w dniach 8–10 września 2023 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Olsztyn jest na mapie polskiego tańca jednym z miejsc historycznych. Wiele się tam działo kiedyś i dzieje obecnie. Wielu ludzi tańca zaczynało swój taneczny żywot właśnie w Olsztynie i wielu do dzisiaj na to miasto się powołuje. Chyba wciąż zbyt mało o tym wiemy o tym, co się dzieje i działo. Trochę to dotyczy historii tańca w Olsztynie, ale trochę to dotyczy naszej polskiej historii tańca, której wciąż piszemy wersje alternatywne, trochę się tą historią chwaląc, a trochę ją skrywając przed sobą wstydliwie, tak jakby nie miała swojej własnej twarzy.

Konferencja będzie się skupiać na bardzo szeroko pojętej tematyce choreologicznej, więc organizator zaprasza do zgłoszeń również tych, których łączność z tańcem dopiero się anonsuje. Zachęca do udziału zatem choreologów, ale również wszystkich tych, którzy w obrębie swoich dyscyplin na taniec trafiają – filozofów, filologów, historyków, w ogóle humanistów, a nawet przedstawicieli innych dziedzin. Jak co roku organizator zwraca uwagę na temat przewodni, a zatem szczególnie zaprasza tych, którzy zajmują się historią tańca współczesnego w Polsce.

Na zgłoszenia organizator czeka do 30 czerwca 2023 roku. Formularz, znajdujący się poniżej, należy wysyłać adres e-mail: choreologia@gmail.com

O szczegółach konferencji organizator będzie informować sukcesywnie na swoim profilu na Facebooku, a także innymi dostępnymi kanałami. W razie pytań i wątpliwości organizator prosi o kontakt na adres e-mail choreologia@gmail.com bądź numer telefonu: 602-703-227.

Strona internetowa: link

Formularz zgłoszeniowy

Logotyp Polskiego Forum Choreologicznego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close