Komuna Warszawa – Społeczna Instytucja Kultury ogłosiła otwarty nabór na projekty nowych spektakli, które zostaną sfinansowane, wyprodukowane i zaprezentowane w 2023 roku. Teatr poszukuje odważnych autorskich konceptów na spektakle z obszaru szeroko pojętych sztuk performatywnych z naciskiem na taniec i eksperymentalną formę utworu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Wybrani autorzy, autorki lub kolektywy twórcze mogą liczyć na budżet w wysokości 70 tysięcy złotych, opiekę produkcyjną i promocyjną, przestrzeń do pracy i realizację premiery w repertuarze Teatru Komuna Warszawa.

W otwartym naborze organizatorzy poszukują nowych idei, odwagi w myśleniu i tworzeniu. Nowością jest brak limitu wieku. Swoje projekty może zgłosić każda osoba lub każdy kolektyw z udokumentowanym doświadczeniem w realizacji podobnych przedsięwzięć.

Zgłoszenia przyjmowane są on-line do 15 stycznia 2023 roku poprzez formularz dostępny na stronie internetowej:

https://komuna.warszawa.pl/opencallspektakl2023/

Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 20 lutego 2023 roku. Zgłoszone projekty oceniać będzie jury w składzie: Grzegorz Laszuk, Anka Herbut, Zofia Dworakowska, Tomasz Plata.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close