Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ogłasza tegoroczną edycję Warszawskiego Konkursu Choreograficznego. To kolejna edycja wydarzenia, które otwarte jest na artystów, tworzących w różnych konwencjach oraz zainteresowanych różnorodną tematyką. Do udziału w konkursie można zgłaszać etiudy z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Konkurs jest skierowany do tancerzy i choreografów w szczególności związanych z Warszawą, którzy mogą nadsyłać propozycje autorskich prac.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

W ramach preselekcji przez zespół Centrum Teatru i Tańca zostaną wybrane etiudy, które zaprezentujemy w Warszawie na scenie Centrum Teatru i Tańca, podczas konkursowych wieczorów w dniach 28– 29 października. Zwycięzców, wybranych przez międzynarodowe jury, poznamy z kolei podczas finałowego wieczoru w dniu 30 października.

Regulamin konkursu znaleźć można pod linkiem: http://bityl.pl/eXB6J
Zgłoszenia dokonywane są poprzez formularz: https://forms.gle/6pRbPyMbMLomqr1o8
Deadline przesyłania aplikacji: 3 października 2021

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close