Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zaprasza na warsztaty Ciało jako pole doświadczania z Renatą Piotrowską-Auffret.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

18 grudnia godz. 11.00 i 12.30
Modelatornia
Wstęp płatny

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z ruchowymi praktykami choreografki, które są obecne w jej wybranych spektaklach (Śmierć. Ćwiczenia i wariacje, Wycieka ze mnie samo złoto, Danse Macabre). Są to cielesne doświadczenia inspirowane praktykami somatyczymi oparte na pracy sensorycznej, anatomicznej i wyobrażeniowej. Poznawanie choreograficznych jakości i zadań będzie odbywać się w swobodnej i przyjemnej atmosferze poprzez narzędzia grupowych improwizacji. Najważniejsze dla choreografki Renaty Piotrowskiej-Auffret jest podzielenie się z uczestnikami potencjałem radości i mocy, który płynie ze wspólnego doświadczania tańca.

Prowadzenie: Renata Piotrowska-Auffret

Renata Piotrowska-Auffret – niezależna choregorafka, performerka, pedagożka. W swoich pracach wykorzystuje narzędzia tańca eksperymentalnego, sztuk performatywnych, dramaturgii i teatru.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close