Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na warsztaty PolandDances Abroad – How to Build International Relationships? przeznaczone dla osób pełniących funkcje menadżerskie i/lub produkcyjne, zainteresowanych budowaniem międzynarodowej współpracy w zakresie tańca. Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 sierpnia 2022 roku w Warszawie. Prowadzone będą w języku angielskim.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztaty poprowadzą Judy Harquail Shoshana Polanco, kreatywne producentki i prezenterki z międzynarodowym doświadczeniem. Warsztaty będą odbywać się w całości w języku angielskim. Wielkość grupy to maksymalnie 15 osób. Do aplikowania zaproszone są osoby pełniące funkcje menadżerskie i/lub producenckie w obszarze tańca i/lub teatru, będące rezydentami podatkowymi w Rzeczpospolitej Polskiej. O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania, przewidziane jest utworzenie listy rezerwowej.

Zgłoszenia można składać wyłącznie drogą elektroniczną do 12 sierpnia 2022 roku, wypełniając aplikację w formie formularza Microsoft Forms.

Nowy regulamin uczestnictwa w warsztatach dostępny jest na stronie Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca: https://nimit.pl/aktualnosci/polanddances-abroad-how-to-build-international-relationships-dodatkowy-nabor-zgloszen/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close