Polski Teatr Tańca ogłasza otwarty konkurs na prezentację spektaklu. Nagrodą w konkursie jest jednokrotna prezentacja spektaklu w siedzibie teatru. Organizator wybierze maksymalnie dwa spektakle, które zostaną zaprezentowane w Dużym Studio Polskiego Teatru Tańca.  Zgłaszane w konkursie utwory powinny wiązać się tematycznie z idiomem „Człowiek – zwierzę”, którego ogólne założenia zawarte są w autorskiej koncepcji programu działania Polskiego Teatru Tańca na lata 2021 -2025.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Organizatorzy zapraszają do współpracy grupy formalne i nieformalne. Wyłączone z konkursu są spektakle kwalifikujące się do Puli Sieci na rok 2022 w ramach Polskiej Sieci Tańca.

Termin nadsyłania prac: 17 stycznia 2022, g. 12.00.

Prace konkursowe oceni Komisja Konkursowa powołana spośród pracowników Teatru posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz ekspertów zewnętrznych.

Wstępny wybór spektakli nastąpi 31 stycznia 2022.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora: www.ptt-poznan.pl.

W dniach 1-28 lutego 2022 odbędą się rozmowy z Kierownikami Zespołów wstępnie wybranych prac konkursowych.

Oficjalne ogłoszenie Laureata konkursu nastąpi 1 marca 2022.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami konkursu, które znajdują się w regulaminie: https://bit.ly/RegulaminKonkursu-OpenCall_2022

Aby wziąć udział w konkursie, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Link do formularza: https://bit.ly/formularz_konkursowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close