Teatr Wielki – Opera Narodowa ogłasza drugi casting do premiery Borysa Godunowa Musorgskiego w reżyserii Mariusza Trelińskiego i z choreografią Maćko Prusaka. Organizatorzy poszukują 12 uzdolnionych ruchowo aktorów/ uzdolnionych aktorsko tancerzy lub performerów (kobiet i mężczyzn).

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Próby do produkcji rozpoczną się 22 lutego 2022 roku i trwać będą do 6 kwietnia 2022.
Spektakle zaplanowane są na 8, 10, 12, 14 kwietnia 2022.

W związku z pandemią, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: tnerkowski@teatrwielki.pl, wpisując w temacie: „AUDYCJA Borys Godunow”. Audycja odbędzie się w 08 listopada (poniedziałek) 2021. Zbiórka o godz. 14.15 przy wejściu od dziedzińca, ul. Moliera, portiernia nr 1.

Osoby, które nie prześlą zgłoszenia i nie będą na liście, nie zostaną wpuszczone na casting. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maseczek.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close