Poznański Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce Poznań pod dyrekcją profesor Ewy Wycichowskiej zaprasza na międzynarodowe warsztaty tańca współczesnego DANCING fairPlayce POZNAŃ 2023.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego DANCING fairPlayce POZNAŃ 2023 to intensywny tydzień taneczny, którego celem jest rozwijanie umiejętności i zdolności tanecznych uczestników, a także poznawanie różnych stylów tańca i technik. Są organizowane przez Poznański Park Rekreacyjno-sportowy fairPlayce Poznań pod dyrekcją Profesor Ewy Wycichowskiej. Mogą w nich wziąć udział tancerze w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Odbędą się w tym roku w dniach 19–25 sierpnia i obejmą różnorodne techniki taneczne, takie jak między innymi: jazz, hip-hop, commercial choreo, Gaga, contemporary, bachata, tango, flamenco, musical dance, taniec fizyczny.

W tym roku jak i w poprzednich latach na warsztatach uczestnicy mają okazję pracować z wybitnymi nauczycielami tańca oraz z innymi tancerzami z różnych krajów. To nie tylko umożliwia poznanie różnych stylów tańca i technik, ale także pozwala na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów w świecie tańca.

Warsztaty tańca współczesnego są zdaniem organizatorów idealnym miejscem dla zawodowych tancerzy, ale także osób zajmujących się tańcem amatorsko, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia i inspirować się sztuką tańca na całym świecie. Dodatkowo, warsztaty tańca współczesnego oferują uczestnikom możliwość eksperymentowania i odkrywania swojego indywidualnego stylu tańca poprzez improwizację i choreografię.

Tegoroczne Warsztaty Tańca Współczesnego DANCING fairPlayce POZNAŃ 2023 są zdaniem organizatorów wyjątkowe, ponieważ w tym roku mija okrągła, trzydziesta rocznica ich powstania warsztatów: ich pierwsza edycja odbyła się w 1994 roku, a pomysłodawczynią była profesor Ewa Wycichowska. W związku z tym organizatorzy przygotowali dla wszystkich mieszkańców miasta Poznania wiele imprez towarzyszących. Już teraz zapraszają na oficjalne otwarcie Warsztatów Tanecznych DANCING fairPlayce POZNAŃ 2023, które odbędzie się 19 sierpnia o  godz. 20.00. Na koncercie pt. Tribute to Whitney Houston wystąpią artyści sceny muzycznej pod dyrekcją Jacka Piskorza. Będzie to okazja, aby mieszkańcy Poznania, w szczególności dzielnic znajdujących się w północnej części miasta, oraz uczestnicy Warsztatów wspólnie spędzili ten czas.

Projekt otrzymał honorowy Patronat Prezydenta miasta Poznania i dzięki dofinansowaniu przez Wydział Kultury Miasta Poznania organizatorzy mają możliwość zaprosić wszystkich mieszkańców miasta Poznania na dodatkowe, bezpłatne imprezy towarzyszące tegorocznej edycji Warsztatów Tańca Współczesnego DANCING fairPlayce POZNAŃ.

Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego DANCING fairPlayce POZNAŃ 2023 to wg organizatorów doskonała okazja dla uczestników do tego, by poznali różne style tańca i techniki oraz rozwinęli umiejętności, a także indywidualny styl i twórczość. Dzięki tym warsztatom wszyscy biorący udział mogą nie tylko zdobyć nowe doświadczenia, ale także nawiązać nowe kontakty i otworzyć dla siebie nowe możliwości w świecie tańca.

ZAPISY:

Zapisać się można już od 15 maja 2023 od godziny 12.00 na stronie: link

Więcej informacji: www.dancingpoznan.pl

Grafika

Harmonogram warsztatów – Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego „DANCING fairPlayce POZNAŃ” 2023

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close