Pawilon w Poznaniu zachęca do wzięcia udziału w programie Pawilon Otwarty | Mikrogranty.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Organizator przekazuje 50 tys. zł na wspieranie potencjału twórców, twórczyń i animatorów, animatorek kultury w Poznaniu. Zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o formule open call, w którym zostanie wybranych sześć projektów. Zostaną one zrealizowane w Pawilonie i Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu w 2023 roku.

Projekt zakłada silniejsze wykorzystanie przez miasto potencjału indywidualnych twórców i animatorów kultury. Ideą jest stworzenie systemu wsparcia, by młodzi artyści i artystki wiązali swoją przyszłość z naszym miastem.

Konkurs jest skierowany do osób artystycznych z zakresu performansu, muzyki, działań kuratorskich i animacyjnych.

Wybrane projekty otrzymają dotacje i zostaną zaprezentowane do końca 2023 roku w Pawilonie. Na zgłoszenia organizator czeka do 16 lipca 2023 roku.

Organizator przyjmuje zgłoszenia w kategoriach:

→ Muzyka (1 x 10 tys. zł brutto)
Muzyka eksperymentalna, sztuka dźwięku, instalacje dźwiękowe; efektem realizacji projektu w tej kategorii może być koncert lub inna forma prezentacji publiczności Pawilonu.

→ Działania kuratorskie i/lub animacyjne (2 x 5 tys. zł brutto)
Koncepcje wydarzeń o charakterze dyskursywnym, animacyjnym, trans- i interdyscyplinarnym, korespondujące z misją Pawilonu.

→ Performans (1 x 10 tys. zł brutto)
Projekty z dziedziny performansu, tańca, teatru lub innych dziedzin z dominującym elementem performatywnym.

Kto może wziąć udział w projekcie Pawilon Otwarty | Mikrogranty?

Osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia oraz zamieszkują na terenie Poznania lub Aglomeracji Poznańskiej i/lub są płatnikami PIT na rzecz miasta Poznania lub Aglomeracji Poznańskiej (PIT 2022) lub nieformalne kolektywy twórcze, których osoby członkowskie spełniają powyższe warunki.

Jak wziąć udział?

✓ wysłać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie pawilon.org: http://pawilon.org/mikrogranty/) na adres mailowy otwarty@pawilon.org, opatrzony tytułem Pawilon Otwarty | Mikrogranty;
✓ dołączyć dokument potwierdzający warunki udziału wynikające z regulaminu

Więcej informacji: pawilon.org/mikrogranty/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close