Marzysz o połączeniu swojej pasji do tańca z akademickim wykształceniem? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności taneczne i zdobyć wiedzę teoretyczną? Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu zachęca do podjęcia studiów na kierunku: taniec w kulturze fizycznej!

 

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Na studiach II stopnia można wybrać specjalność Body&Mind, która pozwoli zdobyć wiedzę o wpływie fizycznych metod prozdrowotnych i rozwojowych na dobrostan psychofizyczny. Ta specjalność to idealna propozycja dla tancerzy, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jest to opcja dla wszystkich, którzy ukończyli I stopień studiów.

Trwa również nabór dodatkowy na studia I stopnia. To właśnie tutaj zgłębisz tajniki różnych stylów tanecznych, poznasz zasady choreografii i będziesz uczyć się pod okiem doświadczonych instruktorów. Uczelnia wspiera studentów w dążeniu do doskonałości, zapewniając praktyczne i teoretyczne zajęcia, które umożliwiają rozwijanie talentu.

Rejestracja w obydwu naborach trwa tylko do 11 września!

Uczelnia zaprasza również do udziału w spotkaniu informacyjnym online, które odbędzie się w czwartek, 31 sierpnia o godz. 11.00.

Więcej informacji o kierunku i spotkaniu online można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/taniecwkulturzefizycznejawfpoznan
oraz na stronie uczelni:
https://awf.poznan.pl/kandydat/kierunki-studiow/taniec-w-kulturze-fizycznej/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close