Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu zaprasza kandydatów na specjalność body & mind na kierunku taniec w kulturze fizycznej (studia II stopnia).

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Do 11 września 2022 roku trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w naszej Akademii. Po raz pierwszy w tym roku wszyscy, którzy ukończyli pierwszy stopień studiów, mogą zdobyć tytuł specjalisty body & mind na kierunku taniec w kulturze fizycznej. Nie jest to bowiem propozycja tylko dla tancerzy. Studia skierowane są do wszystkich osób, które chcą zgłębić zagadnienia z zakresu nauk o kulturze fizycznej, nauk o zdrowiu, psychologii, tańcu i technikach rozwijających świadomość ciała. Praktyczny wymiar tych studiów pozwoli na zdobycie umiejętności umożliwiających rozpoznanie i rozwiązywanie psychomotorycznych problemów człowieka w okresie całego dorosłego życia.

Specjalność przygotowana została przez naukowców, tancerzy, choreografów, oraz wieloletnich wykładowców Akademii – zgodnie z aktualnymi trendami edukacyjnymi oraz w oparciu o zmieniające się potrzeby pracodawców. Studenci szlifować będą swoje umiejętności pod okiem m.in. prof. Ewy Wycichowskiej, primabaleriny Teatru Wielkiego w Łodzi, wybitnej tancerki odnoszącej sukcesy na światowych scenach.

Przedłużyliśmy również rekrutację na studia I stopnia na kierunku taniec w kulturze fizycznej. Do wyboru są dwie specjalności: nauczyciel tańca i choreograf oraz instruktor tańca terapeutycznego.

Poznańska AWF kształci na kierunkach: taniec w kulturze fizycznej, wychowanie fizyczne, sport, dietetyka, turystyka i rekreacja oraz neurobiologia (międzywydziałowy kierunek czterech poznańskich uczelni).

Więcej informacji o kierunkach: https://www.awf.poznan.pl/pl/rekrutacja-kierunki

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close