Maciej Kuźmiński zaprasza na autorski warsztat Dynamic Phrasing w Szkole Tańca Współczesnego w Poznaniu. Początek zajęć jest planowany na 29 października 2022 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Kilka słów o warsztacie:

Dynamic Phrasing to autorska metoda ruchu i kompozycji rozwijana przez Macieja Kuźmińskiego od ponad dekady. Jej głównym celem jest wykorzystanie przepływu energii, by wytworzyć w ciele stan nazwany Miękką Siłą. Jednocześnie poprzez różnorodne rytmy i odcienie jakości, Dynamic Phrasing buduje samoświadomość i wszechstronność artykulacji u tancerza. Opierając się na pięciu filarach, tj. Pętla, laboratorium ruchu, frazy i repertuar, praca z podłogą oraz Koszyk Zadań, metoda Dynamic Phrasing tworzy kompletny język wyrazu, pozwalając jednocześnie powrócić do radości i spokoju płynącego z ruchu.

Dynamic Phrasing regularnie gości na konserwatoriach tańca Codarts w Rotterdamie, ArtEZ w Arnhem, PERA na Cyprze oraz Instytucie Tańca w Belgradzie. W latach 2013–2016 zaliczał się do podstawy programowej Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.

Szczegóły:

Warsztat jest adresowany do tancerzy początkujących i średnio zaawansowanych/zaawansowanych

Wstępny plan zajęć:

Poziom początkujący
Sobota/niedziela, 10.00-11.30
Koszt 190 zł

Poziom średnio zaawansowany i zaawansowany
Sobota/niedziela, 11.45-13.15 i 13.30-15.00
Koszt 360 zł

Miejsce:

Szkoła Tańca Współczesnego, ul. Brandstaettera 1, Poznań

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo na adres: stwpoznan@gmail.com

Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, mail i telefon do kontaktu, krótki opis doświadczenia tanecznego.

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close