Kornelia Lech i Erez Zohar zapraszają na warsztaty ruchowe, które odbędą się w Poznaniu. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób zajmujących się tańcem, zarówno profesjonalnych tancerzy, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z nim, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Zgłoszenia przyjmowane są na każdą z sesji do dnia rozpoczęcia warsztatów.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Kornelia Lech i Erez Zohar:

Przylatujemy prosto z Izraela i chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą. W naszym warsztacie będziemy badać ruch poprzez improwizację. Będzie można poznać fragmenty naszej najnowszej pracy Poleriazed. Mechanizm ruchu i struktury choreograficzne pozwolą doświadczyć nowego tłumaczenia i interpretacji tego materiału.

Można wybrać jeden z podanych terminów.

Terminy:
I sesja 8-10 sierpnia 2022, godz. 17.00-20.00
II sesja 12-14 sierpnia 2022, godz. 11.00-14.00

Cena:
3-dniowa sesja 450zl

Link:
www.ereznela.com

Kontakt:
ereznela@gmail.com
tel: +48 604 532 154

Adres:
Centrum Tańca Pendulum
Ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 27
60-840 Poznań

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close