Polski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty Projekt Dom, podczas których będzie można zagłębić się w tajniki tańca współczesnego oraz rozwinąć swoje choreograficzne umiejętności.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Projekt Dom to zimowe warsztaty organizowane po raz pierwszy w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w dniach 15 stycznia-22 stycznia 2022. Inauguracją warsztatów będzie spektakl Obiecana Ziemia Obiecana w reżyserii Katarzyny Raduszyńskiej i choreografii Artura Bieńkowskiego, w wykonaniu artystek i artystów Polskiego Teatru Tańca.

Warsztaty prowadzone przez tancerki oraz tancerzy teatru będą podzielone na 3 moduły:

  • Moduł 1: lekcja wybranej techniki: tańca klasycznego, tańca współczesnego, improwizacji, pilates;
  • Moduł 2: nauka bieżącego repertuaru Polskiego Teatru Tańca. Uczestnicy będą mieli okazję poznać fragmenty spektakli: 45 w choreografii Jacka Przybyłowicza, Obiecana Ziemia Obiecana w choreografii Artura Bieńkowskiego, Fabula Rasa w choreografii Macieja Kuźmińskiego oraz Walka o ogień w choreografii Mikołaja Karczewskiego;
  • Moduł 3: Projekt Dom, czyli współtworzenie spektaklu pod okiem profesjonalistów, który zakończy się otwartym pokazem dla publiczności. Uczestnicy będą mieli okazję zaznać pracy twórczej w teatrze oraz wykonywać kreatywne zadania aktorskie i taneczne, które pomogą im się rozwinąć w tej dziedzinie sztuki.

W trakcie trwania warsztatów codziennie będzie przerwa na wspólny lunch, który zapewniamy dla uczestników. W zgłoszeniu prosimy napisać, czy zamawiają Państwo lunch w wersji wegetariańskiej czy mięsnej.

Warsztaty kierowane są do osób powyżej 14. roku życia, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zajęcia będą się odbywać w godz. 10.30 -18.00.

Dokładny harmonogram warsztatów zostanie przesłany drogą mailową.

Liczba miejsc ograniczona.

Cena warsztatów:
Całkowita cena warsztatów to 840 zł.
Oferta Early Bird płatna do 24 listopada 2021 to 690 zł.
Możliwa jest płatność w dwóch ratach: przy zapisie płatna pierwsza rata: 420 zł, druga rata płatna do 10 stycznia 2022.

W przypadku zrezygnowania z warsztatów nie zwracamy pierwszej raty.

Jeśli jesteście rodzeństwem, to przy płatności za dwie osoby przy końcowej wpłacie dostaniecie 100 zł zniżki.

Płatności prosimy dokonywać na konto:
16 1240 6595 1111 0010 5086 6721
PEKAO. S.A. Oddział w Poznaniu
Z tytułem: Projekt Dom

Zgłoszenia, potwierdzenie wykonania przelewu oraz ewentualne pytania prosimy wysyłać na adres: projektdom2022@ptt-poznan.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close