Przestrzenie Sztuki Taniec Katowice ogłaszają otwarty konkurs na prezentacje dwóch spektakli oraz dwóch prac solowych, w którym niezależni twórcy otrzymają możliwość zaprezentowania swoich prac na profesjonalnej scenie w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Masz pomysł na spektakl taneczny? W głowie masz ułożoną choreografię do tańca solowego, ale nie masz, gdzie go zaprezentować? Przestrzenie Sztuki Katowice ogłaszają otwarty konkurs na dwa spektakle i dwie prace solowe. Profesjonalna scena, wsparcie techniczne i promocyjne.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 września 2022 roku.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 9 września 2022 roku.
Wybrane spektakle zostaną zaprezentowane w terminach: 12 października 2022 roku, 15 i 16 listopada 2022 roku, 7 grudnia 2022 roku.

Szczegóły są dostępne na stronie: https://miasto-ogrodow.eu/strona/ps_konkurs_spektakle.

***

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close