Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Choreografia i performans to międzynarodowy program studiów magisterskich w Instytucie Stosowanych Nauk Teatralnych na Uniwersytecie Justusa-Liebiga w Giessen (Niemcy).

Program dąży do zapewnienia stymulującego środowiska dla rozwoju praktyki artystycznej oraz wspierania rozwoju socjo-politycznego i dyskursu filozoficznego. Program studiów ma także na celu wspieranie wymian, eksperymentów i refleksji, oraz kładzie nacisk na współzależność teorii i praktyki. Dwuletnie studia w toku dziennym z językiem angielskim jako językiem wykładowym umożliwiają studentom pochodzącym z różnych kontekstów zaangażowanie się w pogłębioną pracę nad choreografią i performansem. Studia skierowane są do kandydatów którzy są zainteresowani teoretyczną praca akademicką jak i posiadają już doświadczenie w pracy z tańcem, ciałem, ruchem, choreografią i/lub performansem, nabyte w wyniku wcześniejszych studiów i pracy artystycznej.

Nauczyciele w roku akademickim 2024/25 to między innymi:

Bojana Kunst (dyrektor programu), Claire Vivianne Sobottke, Valeria Graziano, Xavier Le Roy, Gerald Siegmund, Kate McIntosh, Livia Piazza, Ekaterina Trachsel, Martina Ruhsam, Ruth Schmidt, Rebecca Hilton, Xiaoyi Liu

Za udział w programie studiów nie pobierana jest opłata, przewidziana jest jednak opłata semestralna w wysokości 315 euro. Więcej informacji tutaj: Semester Contributions — JLU (uni-giessen.de)

Wiecej informacji dla kandydatów znajduje się na stronie: Profile MA CuP — Applied Theatre Studies (uni-giessen.de)

Rejestracja na egzamin zdolności artystycznych jest otwarta do 31 marca 2024. Zgłoszenia przyjmowane są tylko on-line.

Ostateczny termin nadsyłania portfolio to 31 marca 2024. Portfolia przyjmowane są tylko w wersji cyfrowej.

Egzaminy ustne dla wybranych kandydatów są przewidziane na 13 i 14 czerwca 2024.

Wszelkie pytania należy kierować na adres: martina.ruhsam@theater.uni-giessen.de

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close