Studio Burdąg ogłasza rozpoczęcie rezydencji artystycznej, która ma na celu zaoferowanie wyjątkowych i inspirujących doświadczeń indywidualnym artystom, badaczom i praktykom kultury na okres jednego lub dwóch tygodni, w terminie od 2 do 15 października 2023 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Drzwi Studio Burdąg są otwarte dla twórców zajmujących się sztukami scenicznymi, choreografią, dźwiękiem, fotografią, literaturą i sztukami wizualnymi.

Rezydencja artystyczna w Studio Burdąg ma na celu wspieranie praktyk artystycznych, które koncentrują się na różnorodności, integracji i zrównoważonych praktykach szanujących naturę. Organizatorzy zapraszają artystów działających w dziedzinie sztuki i nauki, pracujących interdyscyplinarnie oraz przesuwających granice tradycyjnych dyscyplin artystycznych, w tym praktyk artystycznych obejmujących pracę z roślinami, żywnością, glebą i nie tylko. Stawiają na zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną, zachęcając artystów do poszukiwania świadomych ekologicznie rozwiązań dla ich praktyk. Są zaangażowani w tworzenie tętniącego życiem i eksperymentalnego środowiska dla artystów w celu odkrywania kreatywnych pomysłów.

Zgłoszenia: list motywacyjny wraz z CV należy wysłać do 30 czerwca 2023 roku na adres mailowy: aleksandra.centrum@gmail.com.

Więcej: www.burdagstudio.com/artist-residency/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close