Sopocki Teatr Tańca zaprasza do udziału w projekcie artystyczno-badawczym Ciało otwarte. Jak zachęcają organizatorzy: warsztat ma na celu rozwój osobisty i artystyczny uczestników, którzy pracują pod okiem prowadzącej na kilku poziomach: cielesnym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym. Spotkania odbywać się będą co tydzień od 2 lutego. Prowadzenie: dr Joanna M. Czajkowska.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Podstawą warsztatu Ciało otwarte jest technika tańca współczesnego wzbogacona o takie elementy jak: improwizacja, proces choreograficzny, praca z emocjami, praca z energią ciała eterycznego, wizualizacje, mindfulness i inne.

Projekt skierowany jest do osób posiadających doświadczenie w różnych dziedzinach pracy z ciałem, w szczególności w zakresie tańca. Liczy się także otwartość na nowe doświadczenia, chęć rozwoju i zamiłowanie do eksperymentu.

Pod koniec sezonu (maj/czerwiec 2023) uczestnicy cyklu zrealizują projekt artystyczny w formie filmu. W okresie przygotowawczym do filmu (późna zima, wiosna) planowane są dodatkowe warsztaty weekendowe.

Do tej pory powstały trzy filmy w ramach Ciała otwartego: IKE. Świat jest taki, jaki myślisz, że jest, KALA. Nie ma żadnych ograniczeń oraz MAKIA. Energia podąża za uwagą. Wszystkie filmy można obejrzeć na kanale YouTube Sopockiego Teatru Tańca.
W tym roku grupa pracować będzie nad 4 prawem hawajskiej huny:
MANAWA – moment mocy jest teraz.

Prowadząca: dr Joanna M. Czajkowska
Inwestycja: 240 zł za miesiąc

Kwota za zajęcia jest stała i obejmuje 1 miesiąc (niezależnie od liczby czwartków w danym miesiącu). Opłaty za zajęcia powinny być uregulowane do 5 dnia każdego miesiąca. Wpłat należy dokonywać przelewem na konto stowarzyszenia:


DANCE [SIC!] ASSOCIATION
ul. Oskara Kolberga 31/20, 81-881 Sopot
Polska
Millenium Bank nr rachunku 85 1160 2202 0000 0001 4375 9094

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
sopot.dance.theatre@gmail.com, wpisując w tytule: „CIAŁO OTWARTE”. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach proszone są o podanie w zgłoszeniu swojego imienia i nazwiska oraz krótkiej informacji o sobie.

O prowadzącej:

Joanna M. Czajkowska – doktor sztuki w dyscyplinie taniec, współzałożycielka Sopockiego Teatru Tańca, choreografka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Swój rozwój artystyczny łączy z rozwojem duchowym i osobistym. Pracuje z ciałem i z energią, nie tylko na poziomie sztuki, ale także na poziomie terapeutycznym – hawajskiego lomi lomi nui, kahi loa oraz japońskiego Reiki.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close