Joanna Czajkowska i Sopocki Teatr Tańca zapraszają do udziału w projekcie artystyczno-badawczym dla dorosłych zatytułowanym Ciało otwarte – Aloha 2023. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 7 września w godz. 18.3020.30.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Projekt ma na celu rozwój osobisty i artystyczny uczestników. Będzie obejmować pracę z ciałem na kilku poziomach: cielesnym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym.

Do tej pory powstały cztery filmy w ramach Ciała otwartego: IKE. Świat jest taki, jaki myślisz, że jest, KALA. Nie ma żadnych ograniczeń, MAKIA. Energia podąża za uwagą, MANAWA. Moment mocy jest teraz.

Wszystkie filmy można obejrzeć na kanale YouTube Sopockiego Teatru Tańca.
W tym roku uczestnicy będą pracować z piątym prawem huny: ALOHA – miłość jest wtedy, gdy dzielisz szczęście.

Podstawą warsztatu jest technika tańca współczesnego wzbogacona o takie elementy jak: improwizacja, proces choreograficzny, praca z emocjami, praca z energią ciała eterycznego, wizualizacje, mindfullness i inne.

Organizatorzy zapraszają osoby doświadczone w różnych dziedzinach pracy z ciałem z naciskiem na taniec (ale również inne formy ruchowe).
Ważna jest także otwartość na nowe, chęć rozwoju i zamiłowanie do eksperymentu.

Prowadząca: dr Joanna M. Czajkowska
Inwestycja: 240 zł za miesiąc

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres:
sopot.dance.theatre@gmail.com dodając w tytule: CIAŁO OTWARTE. ALOHA. 

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko i dodać kilka słów o sobie.
Opłatę za warsztaty należy uregulować do piątego dnia każdego miesiąca. Kwota za zajęcia jest stała i obejmuje miesiąc (bez względu na ilość czwartków w miesiącu).

Płatności należy dokonywać przelewem na konto stowarzyszenia:
Millenium Bank
nr rachunku: 85 1160 2202 0000 0001 4375 9094
DANCE [SIC!] ASSOCIATION
ul. Oskara Kolberga 31/20, 81-881 Sopot, Polska
NIP: 585-13-98-175

O prowadzącej:

Joanna M. Czajkowska doktor sztuki w dyscyplinie taniec, współzałożycielka Sopockiego Teatru Tańca, choreografka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Swój rozwój artystyczny łączy z rozwojem duchowym i osobistym. Pracuje z ciałem i z energią nie tylko na poziomie sztuki, ale także na poziomie terapeutycznym hawajskiego lomi lomi nui oraz japońskiego reiki.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close