Sopocki Teatr Tańca zaprasza na warsztaty pt. Włącz energię – technika i repertuar. Poprowadzi je Magdalena Agata Wójcik, współtwórczyni spektaklu pt. DOMówka Sopockiego Teatru Tańca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Artystka proponuje trzygodzinne warsztaty: w pierwszej części ich uczestnicy skupią się na technice tańca współczesnego i na szybkich zmianach jakości, dynamiki i czasowania w ruchu. W drugiej części skoncentrują się na choreografii, która będzie oparta na tych trzech elementach i zainspirowana ostatnimi spektaklami, w których artystka prowadząca zajęcia brała udział (są to przedstawienia monachijskiego choreografa Moritza Ostruschnjaka).

Warsztaty odbędą się 6 marca 2022 roku w Teatrze Atelier w Sopocie (2. piętro, sala prób, pierwsze wejście od strony Gdyni).

Na warsztaty można się zapisać, pisząc na adres sopot.dance.theatre@gmail.com (w tytule: Wójcik technika i repertuar). Organizator prosi, by w treści wiadomości napisać parę słów o swoim doświadczeniu tanecznym. Liczba miejsc ograniczona.
Koszt: 120 zł Uwaga! Wpłata zaliczki 50 zł na konto stowarzyszenia jest obowiązkowa i gwarantuje miejsce na warsztatach.

Magdalena Agata Wójcik
Przez ostatnia dwa lata głownie współpracowała z choreografem Mortizem Ostruschnjakiem z Monachium. Od pięciu lat tancerka E.sperimenti Dance Company z Rzymie. Od wielu lat współpracuje z Sopockim Teatrem Tańca, w 2021 wraz z Joanna Czajkowską stworzyła duet DOMówka, który będzie można obejrzeć dzień przed warsztatami – 5 marca 2022 roku. W 2020 dołączyła do Teatru Tańca Zawirowania, gdzie do tej pory występuje w spektaklu Tańcząc Boską Komedię. Poza pracą w charakterze tancerki od wielu lat uczy tańca współczesnego i na swoich warsztatach stara się przekazywać wiedzę, którą zdobywa podczas współpracy z różnymi choreografami. W 2019 roku rozpoczęła pracę nad projektem CoDa Movement, który łączy taniec, ruch oraz holistyczne podejście do pracy nad ciałem, uzdrowieniem i duchowością.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close