Tancerka butoh TO-EN zaprasza na warsztaty.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Szukasz ciekawej praktyki ruchowej? A może ciszy i spokoju własnych myśli? Zapraszam Cię do poznania tańca butoh, który wprowadzi Cię w świat innego tempa, czasu i czucia. Poznasz jak trwać w bezruchu. Jak przemieszczać się, nie wykonując kroku. Jak inaczej spojrzeć na to, co nas otacza i na nas samych. Zapraszam Cię!

Miejsce: Goyki 3 Art Inkubator, ul. Jakuba Goyki 3 w Sopocie
Termin: 28 września – 1 października 2023 r. (czwartek–niedziela), godz. 10.00-15.00 (z przerwą)

Zapisy i kwestie organizacyjne: toen@toenbutoh.com

Zapisy do: 23 września 2023 roku (liczba miejsc ograniczona)
Koszt: 600 zł
Płatność przez stronę:
https://goyki3.pl/produkt/warsztaty-z-tancerka-butoh-to-en-cyrkulacje-goscinnosci/
Wpłata do 25 września

Warsztaty odbywają się w kameralnej przestrzeni. Grupa uczestniczek i uczestników będzie niewielka. Część zajęć odbędzie się w plenerze.
Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 20. roku życia. Doświadczenie taneczne nie jest potrzebne.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza, podpisanie regulaminu oraz przesłanie na adres: toen@toenbutoh.com. Następnie – dokonanie wpłaty. Na miejscu pozostanie do podpisania oświadczenie.

***

O TO-EN
TO-EN jest tancerką butoh i choreografką. Przez wiele lat mieszkała w Szwecji, gdzie studiowała metodę tańca butoh pod okiem choreografki i artystki butoh SU-EN, dyrektora artystycznego zespołu SU-EN Butoh Company. W 2009 r., w Sztokholmie odbyła się pierwsza solowa premiera TO-EN pt. WHITE – biały. Premiera była jednoczesnym momentem narodzin TO-EN Butoh Company. W tym samy roku artystka powróciła do Polski. TO-EN tworzy spektakle, multidyscyplinarne projekty, akcje site-specific, interwencje, land art, improwizacje, warsztaty, wystawy, autorskie wykłady o tańcu i kulturze Japonii, równocześnie działając na rzecz społeczności osób starszych w Polsce.
TO-EN rozwija taniec butoh oparty na Metodzie SU-EN. Metoda SU-EN wywodzi się z nauk tancerzy i założycieli butoh: legendarnej Yoko Ashikawy i Metody Tatsumiego Hijikaty, rozwijanych w Japonii w latach 1988–1994, a następnie przekształconych w Metodę Tomoe Shizune i Hakutobo.

www.toenbutoh.com
Instagram & facebook: @toenbutohcompany
X (twitter): @toenbutohco_
vimeo.com/toenbutohcompany

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close