Opera na Zamku w Szczecinie ogłasza audycje taneczne dla mężczyzn na sezon artystyczny 2022/2023, posiadających wysokie umiejętności w zakresie techniki tańca klasycznego, współczesnego, partnerowania oraz improwizacji.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Audycje odbędą się w Operze na Zamku w Szczecinie w indywidualnie ustalonych terminach.

Zgłoszenia w wersji elektronicznej zawierające CV wraz z załącznikami (zdjęcia, filmy) należy przesłać na adres: asiudy@opera.szczecin.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia portretowe i taneczne (w oddzielnych plikach), a także odnośniki do nagrań video (linki YouTube, vimeo itp.). Nagrania pokazujące zarówno umiejętności w technice tańca klasycznego, współczesnego oraz improwizacji nie powinny przekraczać 3 min. Należy przesłać zdjęcia i filmy wykonane w ciągu ostatniego roku.

Ponadto w CV należy uwzględnić:
• datę urodzenia
• wzrost
• wykształcenie
• doświadczenie zawodowe

O zaproszeniu do udziału w audycji zakwalifikowani tancerze zostaną powiadomieni drogą mailową.

Należy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close