Sztokholmski Uniwersytet Sztuki (Stockholms konstnärliga högskola, SKH) prowadzi nabór podań na studia licencjackie w zakresie tańca (BA Dance Performance) oraz studia magisterskie w zakresie choreografii (MA Choreography). Studia rozpoczną się jesienią 2022.

Termin składania wniosków upływa 17 stycznia 2022 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O programie BA Dance Performance

BA Dance Performance to program oparty na eksperymentalnej praktyce i refleksji nad zmieniającym się charakterem tańca współczesnego. W trakcie trzyletnich studiów studenci i studentki rozwijają swoje umiejętności taneczne i teoretyczne w kontekście aktywnej analizy gatunku, jego historii, możliwości i ograniczeń.

Więcej informacji na stronie programu.

O programie MA Choreography

MA Choreography to dwuletni program zaawansowanych, dziennych studiów magisterskich opartych na pracy własnej studentów i studentek. Program kładzie nacisk na działania artystyczne w środowisku sprzyjającym nauce, praktyce tanecznej i badawczej. Absolwenci i absolwentki programu otrzymują dyplom magistra sztuki w zakresie choreografii.

Więcej informacji na stronie programu.

O Sztokholmskim Uniwersytecie Artystycznym (SKH)

Sztokholmski Uniwersytet Artystyczny (SKH) prowadzi działalność edukacyjną i badawczą w dziedzinach sztuki cyrkowej, tańca, filmu, mediów, opery, sztuk performatywnych i aktorstwa. Pionierskie środowisko edukacyjne oraz innowacyjny charakter badań prowadzonych przez kadrę i osoby studiujące na SKH nakierowane są na zwiększanie siły oddziaływania sztuki. Jako wiodący uniwersytet artystyczny, placówka podejmuje i konfrontuje się z wyzwaniami współczesnego społeczeństwa.

Więcej informacji o SKH: https://www.uniarts.se/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close