1–7 lipca 2022 (piątek–czwartek) w Tarnowskich Górach (Camp 9) odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego Motyl i Tygrys.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego Motyl i Tygrys w Tarnowskich Górach to tydzień doskonalenia techniki, szukania własnej tożsamości w tańcu, praktykowania uważności, budowania wspólnoty i czerpania inspiracji. Opieka mentorów. Dzielenie się doświadczeniami i doświadczanie. Sesje relaksacyjne. Te warsztaty pozwolą patrzeć na taniec z wielowymiarowej, często nieoczywistej perspektywy.

  • Ośmioro nauczycieli,
  • Osiem spojrzeń na praktykę cielesną,
  • Wyjątkowe miejsce w obszarze Natura 2000.

Tańca uczyć będą Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Jakub Lewandowski, Natalia Dinges, Anna Maria Krysiak, Wojciech Furman, Filip Wencki, Ineza Szwarcnabel i Gunther Uttendorfer.

Motywem przewodnim będzie natura motyla i tygrysa: motyl, czyli głębsze wejrzenie w postrzeganie świata oraz przebudzenie się w miłości; tygrys, czyli nieprzewidywalność, zdolność do zaufania oraz pierwotny instynkt.

***

Wymagania:

Poziom: średnio zaawansowany i zaawansowany;
wiek uczestników: powyżej 18. roku życia;
niezbędny własny ekwipunek: namiot/śpiwór/karimata.

Uwaga: tylko 30 miejsc

Cena:

Koszt udziału: 1 450 zł. W cenie warsztatów są zajęcia (w tym sesje terenowe oraz dodatkowe atrakcje lokalne zaplanowane w grafiku tygodniowym), noclegi, jeden ciepły posiłek dziennie, materiały reklamowe. Nie ma możliwości wniesienia opłaty za wybrane/pojedyncze zajęcia.

Zapisy:

Zgłoszenia imienne należy przesyłać na adres mailowy: biuro@przystanekkultura-taniec.pl wraz z poświadczeniem dokonania wpłaty zaliczki 300 zł na konto: ALIOR Bank nr 14249000050000400075463170. Pozostałą kwotę 1 150 zł należy uiścić w dniu rejestracji na miejscu wydarzenia. Uwaga: zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu.

W razie pytań organizator prosi o kontakt telefoniczny (+48 600 263 116, +48 600 312 116).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close