Trwają zgłoszenia na warsztaty towarzyszące Festiwalowi Sfera Tańca_Toruń 2024. Warsztaty odbędą się w terminie 28–30 czerwca, a poprowadzą je: Natalia Iwaniec – gaga/people, Tomasz Pomersbach – choreografia oraz improwizacja, Michał Strugarek – taniec współczesny i floorwork.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij


Cennik:
–> Karnet na całe warsztaty 380 zł (przy wpłacie do 04.06.) / 410 zł (przy wpłacie od 05.06.)
–> Jeden dzień warsztatowy 160 zł (przy wpłacie do 04.06.) / 180 zł (przy wpłacie od 05.06.)
–> Zajęcia z jednym nauczycielem przez trzy dni /3 lekcje/ 160 zł (przy wpłacie do 04.06.) / 180 zł (przy wpłacie od 05.06.)
–> Pojedyncza lekcja Gaga 60 zł

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Przed dokonaniem wyboru zajęć prosimy zapoznać się z harmonogramem warsztatów oraz cennikiem.

Uczestnicy warsztatów, którzy wykupili karnet/jeden dzień warsztatowy/zajęcia z jednym nauczycielem przez trzy dni, upoważnieni są do darmowego wstępu na prezentacje podczas Festiwalu. Dla uczestników, którzy wykupili pojedynczą lekcję wstęp na prezentacje jest płatny.

Artyści, których prace zostaną zakwalifikowane na Festiwal, mogą wziąć udział w warsztatach z 30% zniżką.

Link do formularza zgłoszeniowego na warsztaty:
https://forms.gle/cPUmSCtkVNmhGesy5

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego należy poczekać na mail z informacją zwrotną o przyjęciu zgłoszenia i wolnych miejscach. Następnie należy wpłacić należną kwotę na konto oraz przesłać potwierdzenie wpłaty na adres: sferaruchuwarsztaty@gmail.com.

Kontakt: (+48) 698 899 967 lub sferaruchuwarsztaty@gmail.com

Regulamin i szczegółowe informacje dot. Festiwalu:
http://sferaruchutorun.pl

Link do wydarzenia: „Warsztaty Festiwalu Sfera Ruchu_Toruń”:

https://www.facebook.com/events/389217664089091/?ref=newsfeed

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close