Organizatorzy programu Aerowaves Twenty23 zachęcają do nadsyłania zgłoszeń do przyszłorocznej edycji programu. Artystki i artyści zakwalifikowani do udziału w Aerowaves Twenty23 otrzymają szansę prezentacji swoich prac podczas festiwalu Spring Forward w Dublinie (Irlandia) oraz wielu wydarzeń organizowanych przez instytucje partnerskie Aerowaves w całej Europie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Termin zgłoszeń:  7 września 2022 r., godz. 12.00 (południe) czasu środkowoeuropejskiego (CEST).

Zgłosiłam/Zgłosiłem swoją kandydaturę. Co dalej?

Wszystkie zakwalifikowane zgłoszenia zostaną rozpatrzone przed końcem października. Wybór artystek i artystów Aerowaves Twenty zostanie sfinalizowany w ciągu dwóch tygodni od decyzji podjętych na spotkaniu organizacji partnerskich Aerowaves, a wybrani kandydaci i kandydatki zostaną powiadomieni o wynikach pocztą elektroniczną.

Dlaczego warto zgłosić się do Aerowaves?

Dostęp do szerokiej sieci kontaktów

Każda osoba zgłąszająca swoją kandydaturę do Programu Aerowaves Twenty otrzymuje szansę prezentacji swojej pracy przez partnerów sieci, niezależnie od ostatecznej decyzji komisji kwalifikacyjnej. Każdego roku partnerzy Aerowaves Twenty gwarantują około 100 możliwości występów, organizowanych pod auspicjami sieci.

Zwiększona widoczność

Prace osób zakwalifikowanych do grona 20 artystek i artystów Aerowaves będą promowane przez Aerowaves na stronie internetowej przez okres jednego roku w formie profilu artystycznego, zawierającego zdjęcia, filmy i relacje prasowe dotyczące twórczości danej osoby.

Szanse na promocję

Artystki i artyści, którzy znajdą się w grupie Aerowaves Twenty, będą mogli ogłosić swoje najbliższe występy w kalendarzu Aerowaves oraz promować go w mediach społecznościowych sieci Aerowaves.

Spring Forward

Wybrane prace zostaną zaprezentowane podczas przyszłorocznej edycji festiwalu Spring Forward.

Co w przypadku, kiedy…

Twoja kandydatura nie została wybrana w danym roku? Organizatorzy zachęcają wszystkie osoby, do nadsyłania zgłoszeń (na podstawie innej pracy) w kolejnych edycjach programu. Może to pomóc w budowaniu uznania i znajomości twórczości (szczególnie w przypadku młodych choreografek i choreografów).

Więcej informacji (strona w języku angielskim): How to Apply – Aerowaves

Formularz aplikacyjny

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close