Uniwersytet Justusa Liebiga w Giessen prowadzi nabór na studia magisterskie w zakresie choreografii i performansu Master in Choreography and Performance w Instytucie Teatrologii Stosowanej, działającym przy Wydziale Języka, Literatury i Kultury.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O programie

Program MA Choreography and Performance zapewnia studentom i studentkom stymulujące środowisko do rozwoju praktyk i utworów artystycznych w odniesieniu do wydarzeń społeczno-politycznych i dyskusji filozoficznych. Celem programu jest wspieranie wymiany, eksperymentów i refleksji oraz podkreślanie powiązań pomiędzy teorią i praktyką.

Prowadzony w języku angielskim, dwuletni, stacjonarny program studiów magisterskich umożliwia studentom i studentkom z różnych kontekstów kulturowych podjęcie pogłębionej refleksji i praktyki choreograficznej i performatywnej. Studia skierowane są do studentów i studentek, którzy zarówno interesują się teoretyczną pracą akademicką, jak i intensywnie zajmują się tańcem, ciałem, ruchem, choreografią i performansem w swoich badaniach i procesach artystycznych.

Studia w ramach programu są nieodpłatne.

Więcej informacji na temat programu MA CuP na oficjalnej stronie internetowej.

O procesie rekrutacji

Rejstracja on-line na test oceniający zdolności artystyczne: 15 marca 2022
Termin nadsyłania portfolio artystycznych (w formie cyfrowej): 31 marca 2022

Osoba kontaktowa: Martina Ruhsam, martina.ruhsam@theater.uni-giessen.de

Choreography and Performance (CuP)
Institute for Applied Theatre Studies

Justus-Liebig-Universität Gießen
Gutenbergstr. 6
D-35390 Gießen, Germany

www.uni-giessen.de

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close