Gabriela Keller-Janus, Teatr Tańca Enza, Miasto Słupsk, Słupski Ośrodek Kultury, we współpracy ze Stowarzyszeniem Enza, zapraszają na kolejną edycję Festiwalu Teatrów Tańca Sfera Ruchu Słupsk, który odbędzie się w dniach 4-7 listopada 2021 w Teatrze Rondo w Słupsku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Taniec współczesny, tworzony przez niezawodowe zespoły coraz rzadziej można oglądać na polskich scenach. Chociaż przemawia do widza najbardziej uniwersalnym językiem– mową ciała, często ginie w natłoku wydarzeń komercyjnych. Z tego sprzeciwu zrodził się Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu Słupsk. Organizatorom udało się dotrzeć ze swoim przekazem do ogromnej rzeszy odbiorców, w tym takich, którzy nie mieli wcześniej styczności ze sztuką alternatywną. Dzięki nim w Słupsku odbywają się kolejne edycje festiwalu. Organizatorzy zapraszają gości z Polski i ze świata, prezentują spektakle, tworzą bezpłatne warsztaty, animują i inspirują do działania. Imprezą towarzyszącą jest koncert muzyczny, na którym uczestnicy mają dużą szansę na wspólny dialog, zabawę, wymianę doświadczeń i nawiązywanie współpracy. Główną ideą festiwalu jest integracja środowiska artystycznego. Siostrzany festiwal odbywa się w Toruniu jako Sfera Ruchu Toruń.

Regulamin i Karta zgłoszenia dostępne są w linkach poniżej.

Kartę zgłoszenia pobrać należy z załączonego pliku, wypełnić i odesłać na adres email teatrenza@gmail.com, wraz z linkiem do nagrania spektaklu i trzema zdjęciami zespołu. (nagranie można wysłać również na płycie DVD na adres wskazany poniżej): Teatr Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

Na zgłoszenia spektakli organizatorzy czekają do 25.10.2021 roku, a ogłoszenie zakwalifikowanyc zespołów odbędzie się 27.10.2021 na profilu FB – Festiwal Teatrów Tańca Sfera Ruchu Słupsk oraz przez pocztę email wybranych zespołów.

Festiwal jest współfinansowany ze środków Miasta Słupska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close