B’cause Dance Company i choreograf Bartosz Woszczyński ogłaszają nabór tancerzy do nowej produkcji Alone | One A.I. Zespół poszukuje kreatywnych, charyzmatycznych tancerek i tancerzy z bardzo dobrą techniką tańca współczesnego oraz doświadczeniem w pracy kreatywnej, opartej zarówno na improwizacji, jak i gotowym materiale ruchowym. Umiejętności takie jak partnering czy contact work będą dodatkowym atutem.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Audycja odbędzie się 20 marca w Warszawie i potrwa w godz. 9.30-19.00. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojego CV (1 strona) oraz linku do 1-3 minutowego nagrania ukazującego siebie w ruchu (link on-line; preferowany YouTube lub Vimeo) wraz z informacją o dyspozycyjności w terminach projektu. Zgłoszenia należy przesłać na adres info@bcausedancecompany.com, w tytule wpisując „Audycja 2022” do 6 marca do godz. 23.59.

W ciągu dwóch dni po upłynięciu terminu zgłoszeń organizator skontaktuje się ze wszystkimi osobami, które przesłały zgłoszenie, a wybrane osoby zaprosi na audycję (20 marca). Podczas audycji zostaną wyłonione co najmniej dwie osoby (płeć nie ma znaczenia), które następnie otrzymają zaproszenie do udziału w projekcie. W jej trakcie zespół będzie także szukał osób do dołączenia do swoich repertuarowych spektakli w 2022 roku (więcej informacji wraz z dokładnymi datami zostanie wysłanych zaproszonym osobom).

Próby będą się odbywać w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 9.30-16.00 (łącznie 20-25 prób) w Warszawie. Rozpoczną się 11 kwietnia i potrwają do premiery spektaklu, która odbędzie się w pierwszej połowie czerwca. Spektakl będzie wznawiany w październiku (w ciągu dwóch tygodni organizator będzie znać dokładne daty).

Organizator nie gwarantuje zakwaterowania i zwrotu kosztów podróży podczas audycji i trwania projektu. Szczegółowe informacje dotyczące wynagrodzenia, zatrudnienia i dokładne daty prób oraz spektakli zostaną wysłane osobom, które otrzymają zaproszenie na audycję na żywo.

Wszelkie pytania należy kierować na adres info@bcausedancecompany.com lub na Facebooku: B’cause Dance Company | Facebook
Zespół B’cause Dance Company czeka na zgłoszenia.

Więcej informacji o B’cause Dance Company: www.bcausedancecompany.com

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close