Mazowiecki Instytut Kultury i Fundacja Artystyczna PERFORM zapraszają na Laboratoria Ruchowe, które w dniach 10 i 24 września poprowadzą Tomasz Domański i Daniel Zorzano. Jesienna seria Laboratoriów ruchowych Centralnej Sceny Tańca rozpocznie się od warsztatów wprowadzających, skierowanych w szczególności do osób zainteresowanych spróbowaniem swoich sił w improwizacji kontaktowej.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Sesję laboratoryjną poprowadzi zawsze uśmiechnięty Tomasz Domański, a oprawę muzyczną dla dżemów zapewni Daniel Zorzano, grający na violi da gamba.

Terminy dżemów:

10 września (niedziela), godz. 18.00-21.30
ZAPISY od 3 września przez formularz:
https://forms.gle/ckdihunTw4Zahw4i9

Program dżemów:

18.00-19.30 – warsztat / lekcja improwizacji kontaktowej
19.40-21.30 – dżem z muzyką na żywo

Organizator prosi o punktualność!
Warsztaty i dżem są bezpłatne. Obowiązują zapisy!

Liczba miejsc na lekcji jest ograniczona (25 osób).

Uwaga! Osoby, które nie mogą przyjść, proszone są o odwołanie swojego udziału (e-mail: warsaw.ci.flow@gmail.com) najpóźniej w sobotę, do godziny 12.00 w południe, by ktoś inny mógł skorzystać z zarezerwowanego miejsca.

Miejsce:

Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12, Warszawa

O prowadzących:

Tomasz Domański – tańczy od ponad dziesięciu lat. Od sześciu lat współtworzy kolektyw performatywny SzurSure, z którym występuje na scenie i w przestrzeni miasta w performansach site-specific oraz grupę partneringową Oddaj Ciężar. Uczy improwizacji w kontakcie od ponad czterech lat, prowadzi dżemy taneczne oraz warsztaty dla dorosłych i młodzieży. W improwizacji kontaktowej interesuje go eksplorowanie nieskończonej możliwości ruchu oraz ilości elementów, które na ten ruch wpływają, relacja z partnerem, intencja, świadomość ciała, uwaga oraz budowanie głęboko zakorzenionego zaufania do swojego ciała.

Daniel Zorzano – urodził się w Meksyku, ukończył studia w klasie violi da gamba oraz violone w Koninklijk Conservatorium w Hadze pod kierunkiem Wielanda Kuijkena, Margaret Urqhart i Philippe’a Pierlot’a, oraz w Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Lyonie w klasie violi da gamba Marianne Muller. Producent i DJ prezentujący swoje sety oraz live acty m.in w Warszawie, Berlinie i Meksyku. Muzyk i organizator projektów artystycznych. Współzałożyciel kolektywu artystycznego KICK PERFECT Kollektiv.

Centralna Scena Tańca w Warszawie, edycja IV
Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury, Fundacja Artystyczna PERFORM
Współfinansowanie: m.st. Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close