Studio Oddaj Ciężar w Warszawie zaprasza na finisaż drugiej edycji rocznego projektu opartego na researchu – Szukamy i Tworzymy. Daniela Komędera-Miśkiewicz, Dominik Więcek oraz Dominika Wiak zaproszą uczestników do ruchu, bycia zauważaną_ym i wspólnej praktyki, opartej na performatywno-tanecznych składowych spektaklu Sticky Fingers Club. Wszystkie sesje będą współprowadzone przez artystów kolektywu. Finisaż w postaci warsztatów pt. Fake It Till You Make It potrwa od 21 do 22 maja.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Opis warsztatu:

Chcemy być z a u w a ż a l n i.

Chcemy robić to, na co mamy ochotę, oglądać, być oglądani i m a r z y ć.

Podczas warsztatu podzielimy się praktykami towarzyszącymi kreacji spektaklu Sticky Fingers Club. Spektakl powstawał kolektywnie w założeniach zabawy i przyzwolenia na przerysowanie. W czasie warsztatów będziemy badać pracę z fokusem, frontalnością i peryferyjnością działań. W praktykach cielesnych będziemy eksperymentować z zaloopowaną strukturą rytmiczną, stapiać się z muzyką oraz poszukiwać strategii na zajmowanie przestrzeni i ingerencji w nią. Z różnych stron będziemy testować kolektywność, przyjemność i jej strategie na zmienianie rzeczywistości.

Czego nie zatańczysz to dowyglądasz. Wyjdź poza swoje kompetencje i zdolności. Daj sobie prawo do bycia najlepszym we wszystkim. Fake it till you make it.

Harmonogram warsztatów:

Sobota, 21 maja:

15.00-17.00 // Sesja 1

17.00-17.30 // Przerwa na posiłek

17.30-19.00 // Sesja 2

19.00-21.30 // Sesja 3

Niedziela, 22 maja:

12.30-15.30 // Sesja 1

15.30-16.30 // Obiad wegański

16.30-18.30 // Sesja 2

18.30-19.30 // Fake-Jam session

Ceny:

Regularna: 250 złotych (do 19 maja)

Po 19 maja oraz w dniu wydarzenia: 300 złotych

Ceny uwzględniają wegański posiłek w sobotę oraz niedzielny obiad.

Zapisy prosimy kierować na adres e-mail: szukamyitworzymy@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close