Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

We wrześniu rusza II moduł rocznego projektu researchowo-ruchowego Szukamy i tworzymy. Będą to 4 miesiące wspólnych poszukiwań w ruchu, performansie i tańcu z wiodącymi artystami młodego pokolenia polskiej sceny tańca. Spotkania przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, jak i dla zawodowych performerów.

 

To niezwykła możliwość współtworzenia nowej metodologii performatywnej opartej na autorskich narzędziach, niestandardowych metodach pracy oraz istniejącym materiale scenicznym. Po wakacyjnej przerwie od szukania i tworzenia uczestnicy wraz z prowadzącymi ponownie oddają się intrygującej pracy twórczej i wspólnej pracy nad kondycją zdrowia.

 

Performerki wybrane do II modułu w swoich autorskich eksploracjach twórczych z grupą poruszą m.in. tematy inspiracji przyjemnością w pracy z ruchem, wewnętrznej rytmiczności ciała, roli przestrzeni, czasu oraz dynamiki w jednostkowych oraz zbiorowych kompozycjach choreograficznych, kolektywnego tworzenia przestrzeni pozbawionej oceny oraz pogłębiania warsztatu ekspresji performera i radykalnej empatii.

 

Spotkania pogłębionego procesu twórczego odbywać się będą w każdą sobotę miesiąca, począwszy od września. Zależnie od wspólnej decyzji uczestników i prowadzącej, zajęcia mogą się kończyć pokazem lub pokazem tzw. pracy w procesie. Każdy z miesięcy modułu II wzbogacony zostanie o towarzyszące, specjalne wydarzenia.

 

Zajęcia poprowadzą:

 

Wrzesień: Krystyna Dębicka – każda sobota w godz. 11.30-14.30

Październik: Olga Briks – każda sobota w godz. 11.30-14.30

Listopad: Krystyna “Lama” Szydłowska – każda sobota w godz. 11.30-14.30

Grudzień: Kaya Kołodziejczyk – każda sobota* w godz. 11.30-14.30

*Zajęcia z 25 grudnia zrealizowane zostaną w innym terminie.

 

Koszt karnetu:

 

1 miesiąc – 300 zł

2 miesiące – 500 zł

3 miesiące – 750 zł

Pełen moduł – 1000 zł

 

Obowiązują zapisy oraz limit miejsc.

Dla komfortu pracy uczestników i prowadzących w Oddaj Ciężar Studio limit miejsc wynosi 17 osób. 

Opłata za karnet jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na dany moduł bądź jego część.

 

Zapisy: szukamyitworzymy@gmail.com 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close