„Potencjał w dotyku” to warsztat Rafała Pierzyńskiego w ramach cyklu nowego tańca i poszerzonej choreografii Laboratorium Praktyk Ruchowych. Odbędzie się w dniach 11 i 12 czerwca w Centrum W Ruchu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Od organizatorów:

Wspólną przestrzeń ruchowej eksploracji otworzymy za pomocą praktyki myślenia w dotyku. Ciało/umysł jako nierozłączna ze swoim otoczeniem organizm umożliwia nam dostęp do procesów transformacji, których nie da opisać się za pomocą systemu binarnego, ani przy pomocy technologii słowa/języka. Wyłaniająca się potencjał dostępu do wielowymiarowej rzeczywistości wykorzystamy do zmiany poziomów, skali, orientacji myślenia/czucia i wzmacniania umiejętności łączenia się ze sobą, a w a/efekcie do kształtowania innych strategii i technologii poruszania się w trans*rzeczywistości, w której jedyną stałą jest zmiana ~~~~ ^^ .

Harmonogram:

Sobota: 15.00-18.00 i 19.00-21.00
Niedziela: 11.00-14.00 i 15.00-18.00
Miejsce: Centrum w Ruchu, ul. Żegańska 1 (Wawerskie Centrum Kultury), Warszawa

Koszt:
350 zł: 76 eur do 31 maja
450 zł: 97 eur od 1 czerwca

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł nie później niż 5 dni po rejestracji mejlowej.

Zwrot zaliczki możliwy wyłącznie w sytuacjach znalezienia innej osoby na swoje miejsce lub z powodu nagłego wypadku, choroby.

Zapisy i informacje: labpraktykruchowych@gmail.com

Istnieje możliwość zmniejszenia ceny warsztatu dla osób w trudnej sytuacji materialnej. W razie trudności finansowych, wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.
Osoby z Ukrainy płacą 50 zł.

Warsztat w języku polskim z możliwością tłumaczenia na angielski. Przestrzeń dostosowana jest dla osób z alternatywną motoryką.

***

Rafał Pierzyński (they/them), queerowy artysta performer i choreografka z Polski, pracujący i mieszkająca w Zurychu. Ukończyła Dance and Movement Research Studies w IDA w Linzu. Jego praktyka artystyczna skupia się na rozwijaniu idei dotyku, dotykania będącego ogniwem jej prac. W ramach swojej współpracy ostatnio badał splot rzeczywistości wirtualnej i korporzeczywistości, technologii i natury z perspektywy queer, łagodząc niestabilność i zmieniając kierunki, co jest spowodowane obecną pandemią. W swoich interdyscyplinarnych projektach tworzy hipnotyczne spektakle z pogranicza instalacji i uzdrawiania. Współtworzą projekt DIVAS w Zurychu.

Photo credit: Pasechnik Sasha

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close