Małgorzata Małas i Andrzej Woźniak zapraszają na pilotażowy cykl ośmiu spotkań Laboratoria Interakcji Ruchowych. Ich celem jest eksperymentowanie z dotychczasowym zasobem doświadczeń ruchowo-somatyczno-interpersonalnych i transformowanie go.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Uczestnicy zajęć będą przekształcać ograniczenia, schematy, usztywnienia, blokady w kierunku zabawy ruchem, spontaniczności, bycia w zgodzie ze sobą i przyjemności. W patrzeniu na siebie/relację będą korzystać z metafory tańca.

Od prowadzących:

Czy zastanawiałaś się:

  • Jak i kiedy inicjujesz taniec? (ludzi, sytuacje – do kontaktu ze sobą)
  • Zapraszasz, czy jesteś zapraszana?
  • Jaki taniec/ruch/aktywność lubisz? Solo? W duecie? W grupie? Zawsze tak samo czy różnie?
  • Jak i czy kończysz taniec, w którym nie czujesz (już) przyjemności?
  • Czy zawsze lubisz tak samo?
  • Czego jeszcze nie wiesz o tym, co Ci sprawia przyjemność w tańcu?
  • Jak się czujesz w trójkącie? Tanecznym 🙂
  • Jak tańczysz (jesteś) w grupie? A co, jeśli masz inną energię? Dostosowujesz się, pozostajesz w swojej, zestrajasz, rezygnujesz?

*Małgorzata – trenerka kompetencji miękkich, terapeutka Gestalt i choreografka eksperymentalna (więcej: http://www.mala-sowa.pl/)

*Andrzej – nauczyciel improwizacji kontaktowej, edukator ruchu somatycznego według metody Body-Mind ®, masażysta Shiatsu

Forma: będzie to laboratorium ruchowe z większym miejscem na autorefleksję. Uczestnicy ćwiczą boso w wygodnych ubraniach.

Czas: Osiem wtorków od 18.10.2022 do 13.12.2022 w godzinach 9.30-12.00

Zajęcia będą odbywać się w przestrzeni Akademii Karate Tradycyjnego na ul. Osowskiej 82 na Grochowie (Warszawa)

Cena: 560 zł przy zgłoszeniu do 30 września/ 660 zł po tym terminie

Zapisy i pytania: labbo.ruch@gmail.com

Zajęcia inspirowane są zarówno metodami ruchowymi i choreograficznymi; improwizacją kontaktową, metodą BMC®, praktyką Underscore, technikami z obszaru choreografii eksperymentalnej, ale pogłębione będą o elementy Analizy Transakcyjnej, cyklu doświadczenia J. Zinkera, filozofii psychoterapii Gestalt.

Zajęcia będą miały charakter rozwojowy w obszarze kontaktu z samym sobą i innymi ludźmi. Nie są do zajęcia terapeutyczne, Osoby w dużym kryzysie powinny zgłosić ten fakt prowadzącym w celu ustalenia zasad bezpieczeństwa i rozważenia korzyści z udziału w zajęciach.

Szczegóły pod linkiem:

https://facebook.com/events/s/laboratorium-interakcji-ruchow/1063419764360082/
https://m.facebook.com/groups/kontaktimprowawa/permalink/5540688026011653/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close