EBB Balet Junior to struktura wspierająca tancerzy, która ułatwia wejście w profesjonalny świat tańca. 5 czerwca w Warszawie odbędzie się audycja do programu.

Open audition to EBB Warsaw on June 5.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

[For English scroll down]

Dni zaczynają się o godz. 9.30, jak w profesjonalnym zespole. Codziennie odbywają się lekcje z techniki klasycznej i tańca współczesnego, warsztaty i próby.

W przeciwieństwie do innych juniorskich programów baletowych w Europie, w EBB przesłuchanie odbywa się na początku roku.

Balet młodzieżowy EBB PROGRAM WARSAW we współpracy z EBB DANCE COMPANY. W tym sezonie będziecie mieli okazję uczestniczyć w zupełnie nowej edycji.

Witamy w EBB WARSZAWA

Gdzie: Warszawa, Polska

Kiedy: Niedziela, 5 czerwca 2022

Rejestracja: CV należy wysłać na adres ebbwarsaw@gmail.com

Audycja jest otwarta

Aby znaleźć się na liście kandydatów, należy potwierdzić swoją obecność.

W celu uzyskania informacji o kosztach szkoły i programu prosimy o kontakt z EBB WARSZAWA pod adresem: ebbwarsaw@gmail.com.

Więcej: www.ebbcompany.com/team/

***

The Junior Ballet is a structure for accompanying dancers to facilitate their professional engagement in the world of dance.

The days start at 9.30 am as a professional company. Every day there are classical & contemporary technique classes, workshops and rehearsals.

Unlike other junior ballet program in Europe, at EBB you have to audition at the beginning of the year.

The EBB junior ballet PROGRAM WARSAW in collaboration with EBB DANCE COMPANY. This season you will have the opportunity to participate in a brand new edition.

Welcome to EBB WARSAW

Where: Warsaw, Poland

When: Sunday 05.06.2022

Registration: Send your cv to ebbwarsaw@gmail.com

Open audition

You must confirm your presence to be on the list of candidates.
To be informed about the costs of the school and the programme please contact EBB WARSAW at ebbwarsaw@gmail.com

More info: www.ebbcompany.com/team/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close