WspółPracownia zaprasza na zajęcia taneczne.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

W grupach WspółPracowni zostały pojedyncze wolne miejsca.

To wspaniała okazja, aby dołączyć do budowania kameralnej społeczności związanej z poznawaniem tańca w zgodzie ze swoim ciałem, rytmem i możliwościami! Podczas zajęć – poza elementami technicznymi, które usprawniają, dobrze wpływają na mobilność, siłę i rozciągnięcie ciała – można odkryć potencjał rozluźnienia. Ważna jest też kwestia pracy w grupie, bo to z kolei pozwala na dzielenie się radością płynącą z tańca improwizowanego i kreatywnego.

O Grupie Prep:

Grupa Prep jest otwarta dla wszystkich nowicjuszy w pracy z ciałem. Dbamy tutaj o czas na spokojny, regularny i zrównoważony rozwój kolejno dodawanych elementów z zakresu tańca współczesnego. W trakcie zajęć pracujemy w mniejszych i większych grupach, aby czuć się dobrze i bezpiecznie. We Współpracowni dbamy o szacunek i zaufanie do osób, z którymi dzielimy przestrzeń nauki i nowych doświadczeń. Jeśli czujesz, że taniec jest formą Twojego wypoczynku, to może być miejsce dla Ciebie.

O Grupie Lab:

Grupa Lab zaprasza osoby zainteresowane działaniem kolektywnym również poza obszarem treningów w studio tańca. Poza regularnymi zajęciami we wspólnej przestrzeni, jest tu miejsce do udzielania się w grupie i proponowania pomysłów na aktywności czy współtworzenie projektów performatywno-tanecznych. Znajdą tu swoje miejsce osoby chętne do dzielenia się swoimi zainteresowaniami czy też refleksjami, które łączą się na polu ruchu, tańca czy wszelkich innych form sztuki.

Obie grupy prowadzone są dwa dni w tygodniu.
Są to wtorki i czwartki w Studiu Oddaj Ciężar przy ul. Kijowskiej 11 w Warszawie.

Grupa Prep tańczy w godzinach 17.00–18.30.
Grupa Lab tańczy w godzinach 18.45–20.15.

Koszt miesięcznego karnetu wynosi:

  • dla grupy Prep: 320 zł, z możliwością opłat za zajęcia raz w tygodniu 200 zł lub pojedyncze zajęcia 50 zł;
  • dla grupy Lab: 350 zł, z możliwością opłat za pojedyncze zajęcia 50 zł.

W celu zapisu należy się skontaktować mailowo: przestrzeń.tanca@gmail.com.

WspółPracownię można znaleźć w mediach społecznościowych (Ig, Fb): @Współ_Pracownia
Facebook: link

Do roztańczenia!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close